Zrzeczenie odpowiedzialności

 

Strona Feelwellnet.com oraz program Piękna kobieta zostały stworzone, żeby dostarczyć informacji, które pomogą szybko i łatwo zgubić zbędne kilogramy. Dokonane zostały wszelkie starania, aby informacje w nim zawarte były kompletne i dokładne, jak tylko to jest możliwe, jednak mogą się zdarzyć błędy w typografii lub streści.
Ponadto kurs ten zawiera informacje aktualnej wiedzy dotyczące szybkiego i prostego odchudzania dla kobiet tylko do daty publikacji. Dlatego kurs ten powinien być traktowany, jako przewodnik, a nie końcowe i ostateczne źródło informacji na ten temat.

Nie wszystkie porady są dla każdego. Skonsultuj się ze swoim lekarzem, dietetykiem czy fizjoterapeutą przed skorzystaniem informacji zawartej w tej książce. Prezentowane instrukcje mają charakter ogólny i nie mogą zastąpić indywidualnej porady specjalisty. Nigdy nie ćwicz forsownie. Jeśli poczujesz jakikolwiek dyskomfort lub ból, to przerwij ćwiczenie.

Celem strony Feelwellnet.com oraz programu Piękna kobieta jest edukacja. Autor nie gwarantuje, że informacje zawarte w tym kursie są w pełni kompletne i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki.
Autor nie ponosi odpowiedzialności wobec żadnej osoby lub podmiotu za odniesione jakiejkolwiek straty, lub szkody spowodowane, lub rzekomo spowodowane bezpośrednio, lub pośrednio treścią kursu.

Wszelkie prawa są zastrzeżone. Niniejsza strona ani żadna jej część, nie może być kopiowany ani w jakikolwiek inny sposób reprodukowany, powielany ani odczytywany w środkach publicznego przekazu bez pisemnej zgody autora. Zabrania się jego publicznego udostępniania w Internecie oraz odsprzedaży.

Copyright © Feelwellnet.com oraz program Piękna kobieta

Wszelkie prawa zastrzeżone.
All rights reserved.

Żadna część tej witryny i program Piękna kobieta nie może być kopiowana ani powielana w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody autora.